مروری بر حوادث تاریخی؛

تخریب ده خودرو توسط پسر تهرانی پس از دعوا با دختر مورد علاقه‌اش +فیلم

شرور جوان و پولداری که پس از دعوا با دختر مورد علاقه‌اش، ۱۰ دستگاه خودرو را تخریب کرده بود، توسط مأموران پلیس امنیت تهران بزرگ بازداشت شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ خرداد 1400 اهالی یکی از مناطق اطراف میدان ساحل (حوالی دریاچه خیلج فارس) با صدایی شبیه تیراندازی از خواب بیدار شدند و در یکی از خیابان ها فردی را دیدند که با چاقو و قمه در حال تخریب خودروهای پارک شده است.

این فرد پس از تخریب ۱۰ دستگاه خودرو از محل متواری شد.

متهم این پرونده که کمتر از ۲۰ سال سن دارد و آثار ضربات چاقو در پشت گردن وی هویدا بود، درباره این اقدام شرورانه خود می گوید: آن شب عصبی بودم و حواسم دست خودم نبود، از محله مان در منطقه شهرک غرب به میدان ساحل رفتم و پس از جر و بحث و دعوا با نامزدم، به محل زندگی آنها رفتم و اقدام به تخریب خودروها کردم.

او که صاحب یک نمایشگاه خودرو در شمال غرب تهران و از تمکن مالی خوبی برخوردار است، می گوید: ماهانه حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون درآمد دارم و به هیچ وجه مشکل مالی ندارم، آن شب نیز کنترلم را از دست دادم و وقتی به خود آمدم، پشیمان شدم.

سردار علی ذوالقدری؛ رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ با اعلام خبر بازداشت این فرد شرور گفت: برخورد قانونی و قاطع با این متهم و سایر افرادی که بخواهند با اقدامات شرارت آمیز، به امنیت جامعه و مردم خدشه وارد کنند، صورت می گیرد و به هیچ وجه در برخورد با اوباش مماشات نمی کنیم.

ت ت
کدخبر: 110589 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در گفت‌وگو با نشریه پولیتیکو تاکید کرد: ما بسیار به دموکراسی در اوکراین متعهدیم. بیایید این…