مروری بر حوادث تاریخی؛

ناپدید شدن ناگهانی طلاهای میلیاردی مرد مرده!

مرد جواهر ساز تهرانی در سناریوی مرموز به کام مرگ فرو رفت و وسایل با ارزشش از گاوصندوق داخل بانک خارج شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ همزمان با مرگ مشکوک مرد جواهر ساز و شکایت پسر او، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.

چند روز قبل خبر مرگ مشکوک مردی ۷۲ ساله به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. با شروع تحقیقات مشخص شد مرد ۷۲ ساله به نام حجت در کار ساخت طلا و جواهر بوده است که باتوجه به مشکوک بودن ماجرا بازپرس جنایی دستور تحقیق از خانواده او را صادر کرد.

مرگ مشکوک مرد جواهر ساز در تهران

پسر حجت در تحقیقات گفت: من مقیم امریکا هستم و هر چند وقت یک بار برای دیدن پدر و مادرم به ایران می آیم. پدر و مادرم به خاطر اختلافاتی که داشتند سال ها قبل از هم جدا شده و پدرم با زن دیگری ازدواج کرد و از او صاحب دو دختر شد، اما این ازدواج هم چند سال قبل به طلاق رسید.

او ادامه داد: پدرم مباشری به نام حمید داشت که کارهایش را انجام می داد. چند روز قبل حمید با من تماس گرفت و گفت به خانه پدرم رفته اما هر چه زنگ زده کسی در را باز نکرده به ناچار با کلیدش وارد خانه شده و بدن نیمه جان پدرم را در اتاق پیدا کرده است ؛ او را به بیمارستان منتقل کرد اما پدرم فوت می کند.

ناپدید شدن اموال

او ادامه داد: درست است که بیمارستان علت مرگ را ایست قلبی عنوان کرده اما پدرم بیماری و مشکل قلبی نداشت، البته موردی که ما را مشکوک کرد این بود که پدرم ۴ کارت بانکی داشت و وقتی از حمید کارت های بانکی پدرم را خواستم او فقط یکی از کارت ها را به من داد؛ زمانی که برای بررسی حساب های دیگر پدرم به بانک رفتم متوجه شدم که موجودی ندارد و خیلی تعجب کردم.پدرم همیشه مقدار زیادی پول در حساب هایش داشت.

مهندس جوان گفت: مقداری از اموال با ارزش پدرم که شامل ۱۶ هزار دلار، ۸ کیلو طلا، ۲ شمش طلا که هر کدام یک و نیم کیلو بود و کلی طلا و جواهرات بود و پدرم آنها را در صندوق امانات بانک نگهداری می کرد نیزناپدید شده است؛ زمانی که از بانک پیگیر شدم گفتند پسر جوانی به بانک مراجعه کرده و با مدارک و کلید گاوصندوق تمام وسایل و اموال پدرم را خارج کرده است. مشخصات پسری که مسئولان بانک به من دادند با مشخصات حمید یکی بود. من از مباشر پدرم، نامادری و دو خواهر ناتنی ام که دنبال اموال پدرم بودند شکایت دارم.

با شکایت مهندس جوان بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین های مداربسته محل زندگی حجت و بانک را صادر کرد و مباشر مرد طلاساز همسر و دو دخترش نیز برای تحقیق و بازجویی احضار شدند.

ت ت
کدخبر: 110534 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها