مروری بر حوادث تاریخی؛

سلاخی برادر بزرگتر بخاطر جابجایی "قناری"

پسر معتاد به‌خاطر جا‌به‌جایی قفس قناری‌ها برادر بزرگ‌ترش را به قتل رساند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ 21 اردیبهشت سال گذشته گزارش مرگ مرد ۳۵ ساله ای در یکی از بیمارستان های پایتخت به بازپرس حبیب الله صادقی اعلام شد.

به دنبال این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد مرد جوان دو روز قبل در خانه شان با برادر کوچکترش درگیر شده و پس از زخمی شدن با چاقو او را به بیمارستان منتقل کرده بودند اما به علت شدت جراحات و خونریزی جان باخته است.

با شروع تحقیقات خواهرزاده مقتول که دایی اش را به بیمارستان منتقل کرده بود به تیم جنایی گفت: خانه ما نزدیک خانه دایی هایم در محله امامزاده حسن است. روز حادثه به خانه آنها رفتم اما به محض ورود متوجه شدم دایی هایم در حال دعوا و درگیری هستند، دایی بزرگم زخمی و خونین بود و دایی کوچک ترم با دیدن من، وحشت زده فرار کرد. بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردم.

پس از اظهارات پسر جوان، مأموران ردیابی های خود را برای دستگیری عامل جنایت خانوادگی آغاز کردند اما هیچ رد و نشانی از او در دست نبود.

تحقیقات برای دستگیری قاتل ادامه داشت تا اینکه مشخص شد وی در خانه خواهرش مخفی شده است. بدین ترتیب کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و مرد جوان را چند روز قبل بازداشت کردند.

اعتراف به جنایت

متهم در تحقیقات به برادرکشی اعتراف کرد و گفت: من و برادرم مدتی بود که معتاد شده بودیم و هزینه زندگی مان را با جوجه کشی کبوتر و قناری تأمین می کردیم.

البته گاهی با هم دعوا می کردیم و درگیر می شدیم اما رابطه خوبی داشتیم تا اینکه روز حادثه بازهم سر محل نگهداری قفس کبوترها دعوایمان شد. برادرم به من حمله کرد و مرا به قفس قناری ها کوبید. در همان موقع برای دفاع از خودم چاقویی را که بالای قفس قناری ها بود برداشتم و ضربه ای به برادرم زدم.

می خواستم از خودم دفاع کنم که چاقو به گردنش اصابت کرد. برادرم که روی زمین افتاد ترسیدم و خواستم فرار کنم اما ناگهان خواهرزاده ام وارد شد و مرا در حال فرار دید.

متهم جوان گفت: من فکر نمی کردم برادرم بمیرد. یکی دو روز در خانه دوستانم ماندم اما بعد از دو روز فهمیدم برادرم فوت کرده و خیلی ناراحت و پشیمان بودم. طاقت نیاوردم و گفتم هرطور شده باید در مراسم خاکسپاری برادرم شرکت کنم به همین خاطر مخفیانه به قبرستان رفتم و از دور شاهد مراسم بودم.

در این مدت چندین بار خواستم خودم را معرفی کنم اما می ترسیدم. در این مدت خانه دوستم مخفی شده بودم و چند روز قبل به خانه خواهرم رفتم که بازداشت شدم.

با اعتراف متهم به برادرکشی به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

ت ت
کدخبر: 110332 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها