ارائه خدمات درمان در منزل به صورت شبانه روزی در ایام اربعین

مرکز درمان در منزل جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با اشاره به فعالیت این مرکز به صورت شبانه روزی در همه ایام از خدمت رسانی این مرکز در ایام اربعین حسینی خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، بنابر اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، مرکز دَم ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی، عنوان کرد خدمات رسانی مرکز درمان در منزل جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران (دَم) در ایام اربعین حسینی و تعطیلات پیش رو، به صورت شبانه روزی در سراسر تهران به بیماران ادامه دارد.

مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل (دَم) سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با مجوز وزارت بهداشت، با ارائه کلیه خدمات درمانی قابل انجام در منزل از جمله ویزیت پزشک عمومی و متخصص، خدمات توانبخشی (فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، ماساژ درمانی)، خدمات پرستاری و تزریقات، انجام تست کرونا و نمونه گیری و آزمایش، اجاره تجهیزات پزشکی، رادیولوژی و سونوگرافی، بینایی و شنوایی سنجی، مراقبت از بیمار و سالمند، خدمات ICU در منزل، صدور گواهی فوت به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل به شهروندان تهرانی ارائه می کند.

متقاضیان دریافت این خدمات می توانند برای استفاده از این خدمات با شماره تلفن ۶۴۰۶۴ تماس بگیرند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات مجموعه دم به وب سایت این مجموعه به نشانی https://dam.clinic مراجعه کنند.

 

 

ت ت
کدخبر: 109793 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها