بهبود کیفی و کمی فضای سبز مدارس منطقه ۱۳ در آستانه مهر ۱۴۰۱

شهردار منطقه۱۳ با اشاره به اجرای طرح استقبال از مهر از ۱۵ شهریور، از بهبود کیفیت و کمیت فضای سبز مدارس منطقه ۱۳ و تداوم این طرح تا ۱۵ مهرماه خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ محمد هادی علی‌احمدی، شهردار منطقه، رسیدگی به فضای سبز مدارس را یکی از اقدامات اجرایی مهم در حوزه فضای سبز شهری با فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس دانست و افزود: در این راستا اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۳ اقدام به فعالیت هایی همچون کاشت نهال، درختچه، گلکاری، هرس و همچنین بازپیرایی و ترمیم فضای سبز داخل و پیرامون مدارس کرده است.

او به رویکرد منطقه در جلب مشارکت دانش آموزان در حفظ و توسعه فضای سبز اشاره کرد و اظهار داشت: کارشناسان مرکز تحقیقات فضای سبز منطقه ۱۳، اصول کاشت دانه و نگهداری گل و گیاه را به دانش آموزان آموزش می دهند.

شهردار منطقه۱۳ خاطر نشان کرد: طرح استقبال از مهر و اقدامات اجرایی در این راستا از ۱۵ شهریور ماه آغاز شده و خدمت رسانی به بهبود کیفی و کمی فضای سبز مدارس تا ۱۵ مهرماه ادامه دارد.

  او ابراز امیدواری کرد: مجموعه شهرداری منطقه۱۳ با اجرای طرح استقبال از مهر، فضای با نشاط و دلنشینی برای دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱ ایجاد کند.

ت ت
کدخبر: 109743 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها