مروری بر حوادث تاریخی؛

خودکشی عجیب پدر و نامادری بعد از سقوط پسر نوجوان

چند روز پس از سقوط مرگبار پسر ۱۷ ساله در ارتفاعات قلعه ضحاک، پدر و نامادری‌اش در اقدامی هولناک به زندگی خود پایان دادند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ حدود ساعت ۷:۳۰ صبح ۳۰ تیرماه سال گذشته امدادگران هلال احمر شهرستان هشترود در استان آذربایجان شرقی از سقوط پسری ۱۷ ساله به نام علی در ارتفاعات قلعه ضحاک باخبر و برای نجات وی راهی محل حادثه شدند.

فردی که ماجرا را به هلال احمر گزارش کرده بود، پدر علی بود که وقتی مأموران به آنجا رسیدند گفت: صبح زود همراه پسرم برای کوهنوردی به این محل آمدیم. وقتی به ارتفاعات رسیدیم، پسرم به بالای صخره ای رفت که عکس سلفی بگیرد. او مشغول عکاسی از خودش بود، اما ناگهان پایش لیز خورد و به پایین سقوط کرد. من با دیدن این صحنه وحشت کردم و سراسیمه به بالای صخره رفتم، اما اثری از علی نبود و با هلال احمر تماس گرفتم و درخواست کمک کردم.

با اظهارات این مرد عملیات نجات آغاز شد. پسر نوجوان از بالای صخره به اعماق دره ای صعب العبور سقوط کرده بود و رسیدن به وی کاری سخت و دشوار بود. در این شرایط امدادگران دست به کار شدند و با ایجاد کارگاه و استفاده از طناب خود را به محل سقوط پسر نوجوان رساندند و در عملیاتی سخت و نفسگیر که حدود ۵ ساعت طول کشید، توانستند پیکر او را از لابه لای صخره ها بیرون بکشند.آن ها پسر نوجوان را به پایین کوه منتقل کردند و در اختیار اورژانس قرار دادند، اما معاینات اولیه از این حکایت داشت که او جانش را از دست داده است. پسر نوجوان به دلیل صدمات هولناکی که دیده بود، در همان لحظات اولیه سقوط جانش را از دست داده بود و در ادامه پیکر بی جان او به پزشکی قانونی منتقل شد.

چند روز از این حادثه دردناک می گذشت و پیکر پسر نوجوان به خاک سپرده شده بود تا اینکه روز گذشته پلیس و اورژانس شهرستان هشترود در جریان حادثه ای هولناک قرار گرفتند. آن ها از طریق تماس تلفنی در جریان خودکشی پدر و نامادری این پسر نوجوان قرار گرفتند و وقتی به خانه آن ها رفتند، اجساد بی جانشان را دیدند که حلق آویز شده بودند. همه شواهد از این حکایت داشت که این زن و شوهر در اقدامی خودخواسته تصمیم گرفته بودند به زندگی خود پایان دهند.

بررسی ها نشان می داد پدر علی (پسر نوجوانی که از صخره سقوط کرد) مدت ها قبل از همسر اولش جدا شده و به همراه پسرش علی زندگی می کرد تا اینکه تصمیم گرفت دوباره ازدواج کند. او از همسر دومش دارای ۲ فرزند بود، اما پس از اتفاقی که برای فرزند اولش علی رخ داد، چنان افسرده شده بود که به همراه همسر دومش تصمیم گرفته بودند به زندگی خود پایان دهند.

با این اطلاعات اجساد این زن و شوهر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات پلیسی و قضایی برای مشخص شدن علت و انگیزه اقدام هولناک آن ها آغاز شده است.

ت ت
کدخبر: 109669 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها