دست دازی دو جوان کرجی به دختر جوان در اولین دیدار

زنی که مدعی است ازسوی دو دوست مورد تعرض قرار گرفته است، با شکایت به دادگاه خواستار مجازات متهمان شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ این زن ادعا کرد قرار بود با دو متهم فقط صبحت کند؛ اما مورد آزار قرار گرفته است. دو متهم مدعی شده اند زن جوان دروغ می گوید و درگیری آنها به خاطر پول است. چندی قبل زنی جوان به مأموران گزارش داد ازسوی دو مرد مورد آزار قرار گرفته است. زمانی که تحقیقات در این باره آغاز شد، زن جوان در ابتدا به پزشکی قانونی معرفی شد و بعد مورد بازجویی قرار گرفت. او گفت: مدتی قبل در کرج با پسر جوانی آشنا شدم و او شماره تلفنش را به من داد و اصرار کرد با او تماس بگیرم. من هم تصور می کردم موضوع در حد یک تماس تلفنی یا رفتن به کافی شاپ است؛ اما وقتی تماس گرفتم و سر قرار رفتم، او و دوستش من را مورد تعرض قرار دادند.

زن جوان گفت: آنها دو نفر بودند و من زورم به دو مرد جوان نرسید و نتوانستم فرار کنم. با توجه به اطلاعات به دست آمده مردان جوان بازداشت شدند؛ اما منکر جرم خود شدند. متهم ردیف اول این پرونده گفت: این زن درست می گوید، ما در کرج همدیگر را دیدیم. من سوار ماشین بودم و اصرار کردم او را برسانم، اما قبول نکرد. گفتم از او خوشم آمده است. واقعیت را هم گفتم که خیلی از این زن خوشم آمد و می خواستم با او صحبت کنم و اگر به تفاهم رسیدیم، با هم ازدواج کنیم. به همین خاطر هم شماره تماسم را دادم. چند روز بعد با من تماس گرفت و گفت آدمِ رابطه طولانی نیست و نمی تواند با من ارتباط داشته باشد، اما گفت اگر دوست دارم با او ارتباط داشته باشم، از من پول می گیرد. این زن درست می گوید. ما با هم رابطه داشتیم، اما در نهایت چیزی که باعث شده چنین تهمتی به من بزند، پول است.

گفته های این مرد جوان در حالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده آثاری از خشونت روی بدن این زن دیده شده است و به نظر می رسد او در مقطعی تحت فشار بوده است. زن جوان نیز گفته های این مرد را رد کرد و گفت: من چنین حرفی نزدم. من از یک خانواده شرافتمند هستم و این مرد به من تهمت زده است. رسیدگی به پرونده این دختر با توجه به مطرح شدن مسئله تجاوز به دادگاه کیفری استان تهران واگذار شد.

ت ت
کدخبر: 109602 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها