برخورد با جرائم خشن؛ ماموریت اصلی گشت‌های ویژه پلیس

جانشین فراجا گفت که ماموریت اصلی گشت‌های ویژه انتظامی برخورد با جرائم خشن است.

به گزارش مُنیبان؛ سردار قاسم رضایی در کمیسیون مقابله با سرقت با قدردانی از اقدامات فرمانده انتظامی تهران بزرگ در راستای پیگیری‌های صورت گرفته در راه‌اندازی گشت‌های ویژه، گفت: تکلیف‌مداری و رعایت سلسله مراتب و پیگیری سریع و تکلیف مدار ماموریت‌ها در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قابل قدردانی است.

جانشین فراجا با تاکید براینکه در قرارگاه مقابله با جرائم خشن به دنبال چگونگی مقابله هرچه بهتر با جرائم خشن، کیف‌قاپی و اراذل اوباش هستیم، گفت:‌ در این جلسه بیش از هرچیز به دنبال مدیریت، هدایت و ریل‌گذاری برای انجام بهتر ماموریت‌های گشت‌های ویژه انتظامی هستیم.

وی با اشاره به اینکه تلاش ما بر این است که مامورهای ما در گشت‌های ویژه انتظامی مثل عقاب بر سر مجرمان خراب شوند، گفت: گشت‌های انتظامی باید براساس اطلس جرائم قوی، با انگیزه و با آمادگی کامل در صحنه حضور پیدا کنند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، رضایی با اشاره به اینکه راه‌اندازی این گشت‌ها تاثیرگذار بوده است، گفت: هرچند ممکن است معاندان و دشمنان حرف‌های بی‌ربطی بزنند، اما تاکید می‌کنم که این سم پاشی و جوسازی‌های آنان در انجام ماموریت‌های ما تاثیری نخواهد داشت بلکه مصمم‌تر نیز خواهیم شد.

رضایی با تاکید براینکه باید ارزیابی‌های دقیقی در خصوص چگونگی ماموریت‌های انجام شده توسط گشت‌های ویژه انتظامی به عمل آید، گفت: عیب‌ها و ضعف‌های احتمالی باید برطرف شود تا اصل طرح ما تحت شعاع برخی ایرادات قرار نگیرد.

 

 

ت ت
کدخبر: 109534 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها