برای بهبود رابطه زناشویی این مسائل را جدی بگیرند

در این نوشتار بررسی می کنیم که چرا برخی از زوج ها از رابطه جنسی لذت نمی برند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ پروفسور انیتا کلایتون استاد دانشگاه ویرجینیا در این زمینه میگوید بیشتر احساس نارضایتی از زندگی خود را در تختخواب خود و در رابطه جنسی خود جستجو کنید.​

 شما افسرده هستید

این مشکل بیشتر در مورد زنان اتفاق می‌افتد چرا که آنها بعد از مدتی احساس نارضایتی پیدا کرده و خودشان را از شما دور میکنند . این جدائی در دراز مدت عواقب بدی را برای زندگی مشترک شما به ارمغان خواهد آورد. این مسئله ممکن است از آنجا ناشی شود که او در زندگی جنسی خود به ارگاسم نرسیده است.

 تختخواب شما مناسب رابطه جنسی نیست

شاید بارها شنیده باشید که تختخواب شما تنها باید برای رابطه جنسی و خواب باشد.پس چرا بسیاری از مردم از ان برای صحبت با موبایل و یا کار با لپ تاپ استفاده میکنند؟

دلیل بیشتر حواس پرتی‌ها و بیخوابی‌ها را باید در این مورد جستجو کرد.شروع یک زندگی جنسی خارق العاده بعد از تماشای تلوزیون در تختخواب یا خواندن روزنامه بسیار مشکل است.

 همسر شما احساس میکند که شما علاقه‌ای به این کار ندارید و از شما تقاضا میکند که پرهیجان تر رفتار کنید

بیشتر مشکلاتی که بین زن و شوهر ایجاد میشود (مخصوصا شوهر) از این مسئله ناشی میشود که بعضی افراد طالب رفتارها و اعمال پر هیجان‌تری هستند

 روز بسیار پرتلاش و سختی را پشت سر گذاشته‌اید

اگر تمام روز خود را صرف کار و تلاش در خانه و خارج از خانه کرده‌اید توقع نداشته باشید که زندگی جنسی شادمان و پرانرژی داشته باشید.

 شما خسته و مریض هستید

مطالعه بین ۱۰ تا ۱۵ زن نشان داده است که عدم تحریک شهوانی میتواند به دلائلی نظیر دیابت، روماتیسم و یا ورم مفاصل باشد.

 از بدن خود احساس رضایت نمیکنید.

گاهی زنان به رجوع به خودشان احساس میکنند که چاق شده اند و دیگر از نظر رابطه جنسی جذاب نیستند.این پیام برای این دسته از افراد است :

این نگاه یقینا شما را به سمت زندگی جنسی مطلوب خود هدایت نمی کند.

ت ت
کدخبر: 109196 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها