قتل به خاطر شیفت‌ کاری در تهران

درگیری دو کارگر نوجوان بر سر شیفت کاری منجر به قتل یکی از آنها شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ 10 مرداد وقوع یک جنایت در ساختمانی نیمه ساز به بازپرس رحیم دشتبان اعلام شد. با اعلام این خبر، بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل قتل شدند.

مقتول پسری 17 ساله بود که با ضربات چاقو مجروح شده و قبل از رسیدن به بیمارستان به علت شدت خونریزی تسلیم مرگ شده بود. قاتل که فقط یک سال ازمقتول کوچک تر بود، قصد فرار داشته که توسط شاهدان ماجرا دستگیر شده بود.

به دستور بازپرس شعبه یکم دادسرای امور جنایی پایتخت، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. از سویی تحقیقات از متهم نوجوان آغاز شد و گرچه قاتل 16 ساله ابتدا سکوت کرده بود اما در ادامه تحقیقات لب به اعتراف گشود و گفت: من دست به جنایتی زدم که خودم حتی از گفتنش شرم دارم. من همکارم را به خاطر مسأله ای پیش پا افتاده به قتل رساندم و از کاری که کرده ام بشدت پشیمانم.

او گفت: روز حادثه پس از اتمام کارمان، قصد ترک محل کار را داشتیم که اتفاقی رخ داد. قبل از ترک محل کارمان که ساختمانی نیمه ساز است، کارفرمایمان به سراغمان آمد و خواست یکی از ما در محل کار شیفت بماند.

او ادامه داد: من کار مهمی داشتم و حتماً باید می رفتم از مقتول خواستم که شیفت را او به عهده بگیرد و در عوض یک روز دیگر من جای او شیفت می ماندم. اما او قبول نکرد و گفت روز استراحتش است و نمی خواهد روزش را با شیفت خراب کند. هر چه اصرار کردم که به خاطر من آن شیفت را بماند او قبول نمی کرد.

متهم نوجوان گفت: سر اینکه او شیفت بماند دعوایمان شد و خیلی زود درگیری لفظی ما منجر به این شد که دست به چاقو شوم. آن زمان خیلی عصبانی بودم و متوجه نبودم چکار می کنم اما وقتی مقتول روی زمین افتاد تازه فهمیدم که چه کاری انجام داده ام. ترسیده بودم. به تنها چیزی که فکر می کردم فرار بود اما همسایه ها که به دنبال سر و صدای ما خودشان را به اتاقک سرایداری رسانده بودند، مانع فرارم شدند. با توجه به اینکه متهم به قتل 16 سال سن دارد، با قرار عدم صلاحیت، پرونده به دادسرای اطفال ارجاع شد تا به این جنایت در دادسرای ویژه اطفال رسیدگی شود.

ت ت
کدخبر: 108665 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها