فرمانده نیروی انتظامی: برای خروج زائران از مرز مهران مشکل داریم / مردم مراجعه نکنند

فرمانده انتظامی ایران با بیان اینکه برای خروج زائران از مرز مهران مشکل داریم گفت: امیدواریم این جمعیتی که از شب گذشته در پایانه‌های مرزی ما باقی ماندند را بتوانیم از مرز خارج کنیم.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ فرمانده انتظامی ایران با بیان اینکه برای خروج زائران از مرز مهران مشکل داریم گفت: امیدواریم این جمعیتی که از شب گذشته در پایانه‌های مرزی ما باقی ماندند را بتوانیم از مرز خارج کنیم.

سردار حسین اشتری عصر جمعه در بازدید از مرز مهران اظهار داشت: به دلیل اینکه زیرساخت‌های لازم آن سوی مرز هم اکنون ایجاد نشده برای خروج زائرین مشکل داریم.

وی افزود: تقاضای ما این است عزیزانی که هنوز به سمت مرزها حرکت نکردند، فعلاً به حرکت خود ادامه ندهند و به سوی مرزها حرکت نکنند. مردم منتظر بمانند تا اطلاع رسانی شود.

وی ادامه داد: امیدواریم این جمعیتی که از شب گذشته در پایانه‌های مرزی ما باقی ماندند با هماهنگی که صورت می‌گیرد بتوانیم آنها را از مرز خارج کنیم.

وی گفت: البته قول‌هایی در روزهای گذشته عزیزان عراقی دادند که بعضاً نتوانستند آنها را انجام دهند.

وی بیان داشت: امیدواریم که در ساعت‌های آینده ما بتوانیم این جمعیتی که فعلاً در پایانه است را از مرز عبور دهیم و فقط کسانی که در پایانه‌ها از شب قبل بودند و داخل آمدند و یا در قسمت قرنطینه حضور دارند تردد می‌کنند.

وی گفت: فعلاً مرزها طبق اطلاعی که قبلاً گفته شده بسته است و عزیزان به مرزها مراجعت نکنند.

ت ت
کدخبر: 108485 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها