زنی که در ماشین شوهرش میکروفون کار گذاشته بود، دوست دختر شوهرش را ربود!

زن جوان گفت: مدتی بود به رفتارهای شوهرم شک کرده بودم به همین دلیل ردیابی که قابلیت ضبط صدا را دارد داخل خودروی شوهرم جاساز کردم. بعد از چند روز با بررسی محل‌های تردد شوهرم و شنیدن فایل‌های صوتی متوجه شدم او با خانم دکتری رابطه پنهانی برقرار کرده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ چند روز قبل زن جوانی به پلیس مراجعه کرد و از ربوده شدنش توسط همسر یکی از بیمارانش خبر داد.

او گفت: من پزشک هستم و به درخواست بیماران برای انجام تست کرونا و ارائه خدمات پزشکی به خانه هایشان می روم. مدتی قبل برای کارهای درمانی و انجام تست کرونا به خانه مرد جوانی به نام بهروز رفتم و این رفت وآمدها باعث آشنایی ما شد.

او ادامه داد: یک روز که سوار خودروام بودم، ناگهان یک خودرو با چند سرنشین راهم را سد کرد و زن جوانی از آن بیرون آمد و با تهدید مرا سوار خودرواش کرد. آنها 20دقیقه مرا ربودند و زن جوان مرا تهدید کرد که دست از سر شوهرش بردارم. او می گفت بهروز همسرش است و من زندگی اش را از هم پاشیده ام. من از زن جوان و سرنشینان خودرو شکایت دارم.

با اظهارات خانم دکتر، بازپرس حمیدرضا رستمی دستور تحقیقات را صادر کرد و زن جوانی که خانم دکتر مدعی بود او را ربوده است، بازداشت شد و در تحقیقات گفت: اصلاً آدم ربایی در کار نبوده و این اتهام را قبول ندارم. مدتی بود به رفتارهای شوهرم شک کرده بودم به همین دلیل ردیابی که قابلیت ضبط صدا را دارد داخل خودروی شوهرم جاساز کردم. بعد از چند روز با بررسی محل های تردد شوهرم و شنیدن فایل های صوتی متوجه شدم او با خانم دکتری رابطه پنهانی برقرار کرده است. روز حادثه به همراه مادرشوهرم که عمه ام است و یکی از اقوام به سراغ خانم دکتر رفتم و از او خواستم دست از سر شوهرم بردارد، حتی فرزند دو ساله ام نیز داخل خودرو بود، چطور می توانم با وجود یک بچه آدم ربایی کنم؟

بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیق در این پرونده را صادر کرد.

ت ت
کدخبر: 107689 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها