مروری بر حوادث تاریخی؛

سارق: شاکی به همسرم علاقه دارد از من شکایت کرد تا به زنم برسد!

مرد جوان که به اتهام سرقت دوچرخه به زندان افتاده مدعی شد شاکی به‌خاطر عشقی که به همسر وی دارد برایش پاپوش درست کرده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ چندی قبل مردی به نام محسن با مراجعه به پلیس مدعی شد دوچرخه گرانقیمتش که مخصوص کوهستان است از سوی همسایه شان به نام سیامک سرقت شده است. مأموران با شکایت این جوان به خانه سیامک رفتند و دوچرخه شاکی را در انبار خانه او پیدا کردند. سیامک منکر سرقت دوچرخه بود و گفت روحش هم از این ماجرا خبر ندارد اما وی بازداشت شد.

در حالی که این پرونده در دادگاه عمومی در حال رسیدگی بود، این بار سیامک از محسن شکایت کرد و گفت که نقشه سرقت دوچرخه در واقع پاپوشی بوده تا او را به زندان بیندازند چرا که محسن عاشق همسر من است و می خواهد مرا از سر راه بردارد.

سیامک در این شکایت به قضات شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران گفت: من دو سال قبل با مرجان ازدواج کردم. چند ماه قبل همسرم اصرار کرد که من خانه ام را بفروشم و در نزدیکی خانه مادرش خانه ای بخرم. من هم قبول کردم. اما مدتی بعد متوجه تغییر رفتارهای همسرم شدم هر روز رابطه ما بدتر می شد و او بهانه گیر شده بود و سر هر موضوعی دعوا راه می انداخت و قهر می کرد.

برایم خیلی عجیب بود که چرا مرجان چنین رفتاری دارد وقتی تحقیق کردم فهمیدم همسرم با پسر همسایه به نام محسن سال ها دوست بوده اند و عشق عمیقی داشته اند. وقتی محسن از من شکایت کرد و به زندان افتادم چندبار از طریق زندان با من تماس گرفت و پیشنهاد داد در قبال طلاق همسرم رضایت بگیرم. من از این حرف شوکه شدم و گفتم زنم را طلاق نمی دهم.

اما او در کمال بی شرمی به من گفت همسرت عاشق من است و ما می خواهیم با هم ازدواج کنیم و تو چاره ای بجز طلاق دادن او نداری. حالا من درخواست بازداشت هردو نفر و تحقیق در این باره را دارم.

بدین ترتیب دادگاه زن و مرد جوان را احضار کرد. مرجان در دادگاه منکر این ارتباط شد اما محسن گفت: وقتی از سیامک به اتهام دزدی شکایت کردم، مرجان به سراغ من آمد و گفت حاضر است برای اینکه به شوهرش رضایت بدهم با من ارتباط داشته باشد. من و مرجان همدیگر را دوست داشتیم و من منکر این عشق نیستم. اما بعد از اینکه شنیدم او ازدواج کرده کاری با او نداشتم و فقط چند باری او را در محله دیدم و خاطرات برایم زنده شد. اما سیامک وقتی فهمید من و مرجان قبلاً با هم دوست بوده ایم خیلی عصبانی شد و به من گفت تلافی می کنم به همین خاطر هم دوچرخه من را دزدید.

بعد از گفته های متهمان و شاکی پرونده دستور بررسی بیشتر ادعای سیامک از سوی دادگاه صادر شد و به درخواست دادگاه تلفن هردو متهم توسط کارشناسان مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا ادعای سیامک مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

 

این خبر مربوط بوده و بیشتر جهت عبرت آموزی در خروجی سایت منیبان بارگذاری شده است

منبع: مشرق

ت ت
کدخبر: 107681 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها