حجم ترافیک به سمت محدوده مرکزی تهران

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ترافیک در بزرگراه همت و نواب زودتر شروع می‌شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ محمد رازقی، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبح دوشنبه 14 شهریور ماه 1401 صورت پذیرفت، شاهد شروع ترافیک صبحگاهی و حجم بالای تردد‌ها در سطح معابر شهر تهران بودیم.

او افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

سرهنگ رازقی ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می‌باشند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

او بیان کرد: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

سرهنگ رازقی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند

او گفت: رانندگان در هنگام خرابی خودرو و یا تصادف حتما در فاصله‌ای مناسب نصب کرده و دیگر رانندگان را از حضور خود مطلع نمایید تا ان‌ها نیز به موقع بتوانند عکس العمل مناسب را از خود نشان دهند.

سرهنگ رازقی گفت: طرح جناغی‌ها در شهر تهران هنوز ادامه دارد و رانندگان در هنگام ورود به رمپ‌ها و خروجی‌ها می‌بایست پشت سر دیگر رانندگان در صف ورود قرار گرفته و نظم و انضباط ترافیکی را می‌بایست رعایت نمایند.

ت ت
کدخبر: 107551 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها