تست عجیب عروس برای سنجش شجاعت داماد!+عکس

دختر 23 ساله چینی برای ازدواج با نامزدش شرط های عجیب و باورنکردنی که سخت ترین آن ها عبور کردن از پل شیشه ای ترسناک در چین بود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ کوه فوکسی یکی از پرطرفدارترین کوه های چین است که بر روی آن یک پل شیشه ای که 360 متر بالاتر از سطح زمین قرار دارد ساخته شده است و سالانه تعداد بسیار زیادی توریست برای مشاهده این محیط کاملا طبیعی به این منطقه گردشگری مسافرت می کنند.

اما اخیرا ازدواج عجیبی بر روی این کوه رخ داد که یقینا با شنیدن آن شوکه خواهید شد چرا که عجیب ترین شرط های ازدواج بر روی این پل شیشه ای عملی شدند!.

خانم شیائو جینگ 23 ساله ، ساکن شهر شینمی واقع در چین می باشد که پس از گذراندن دوران نامزدی تصمیم گرفت تا با شیائو یو ازدواج کند و آن هم با شرایط بسیار جنجالی که تمام فامیل های عروس و داماد را متعجب نمود.

آقای شیائو یو یکی از افرادی است که همیشه از ارتفاع ترس و دلهره دارد و هرگز تا کنون از روی ارتفاع حرکت نکرده است و به همین دلیل یکی از شرط های خانم عروس 23 ساله این بود که یو از پل شیشه ای واقع در پل شیشه ای فوکسی عبور کند تا بتواند عاشق بودنش را به جینگ اثبات کند.

شرط های دیگر خانم جینگ برای شیائو یو ،عبارتند از یک اتومبیل شاسی بلند که اخیرا از آن رونمایی شده است و یه چمدان پر از پول که حدودا 14500 دلار می باشد.

از آنجایی که یو به جینگ علاقمند بود ، شرط های ازدواج جینگ را پذیرفت و برای او اتومبیل شاسی بلند جدید به همراه 14500 دلار پول در چمدان هدیه داد.اما زمانیکه وی قصد عبور از این پل شیشه ای را داشت،به هر شیوه ممکن ، قادر نبود تا بتواند از پل حرکت کند.

سپس خانم عروس میکروفون عروسی را در دستانش گرفت و به یو گفت:من اگر قصد ازدواج با تو را داشتم،اینک به حضار این عروسی می گویم که به هیچ عنوان قصد ازدواج با انسان ضعیفی مثل تو ندارم.اگر از این پل شیشه ای عبور کنی،یعنی می توانی با من ازدواج کنی و اگر از این پل عبور نکنی به هیچ وجه با تو ازدواج نخواهم کرد.

پس از گفته شدن این جملات آقای یو جوان در نهایت موفق به عبور کردن از این پل شیشه ای شد!این اتفاق برای افرادی که در این مراسم حاضر بودند،بسیار شوکه کننده و حیرت انگیز بود.

ت ت
کدخبر: 107162 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها