دستگیری عامل قتل مسلحانه ۲ جوان در دلگان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل فراری که در اردیبهشت ماه سال جاری، دو جوان را در شهرستان "دلگان" به قتل رسانده بود طی عملیات ضربتی پلیس خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تیرانداری با سلاح کلت منجر به قتل دو نفر در شهرستان"دلگان"، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی استان و شهرستان، تحقیق و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: متهم 27 ساله چهار ماه پیش به وسیله یک قبضه سلاح کلت دو مرد 30 و 35 ساله را در یکی از روستاهای شهرستان دلگان به قتل رسانده و  دو نفر دیگر را مجروح کرده و متواری شده بود.

این مقام ارشد انتظامی گفت: با تشکیل تیم های مختلف از کارآگاهان پلیس آگاهی استان و مأموران انتظامی شهرستان "دلگان" پس از رصد اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی ،در نهایت قاتل شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی یک عملیات ضربتی در حوالی شهرستان دلگان در محل اختفائ خود دستگیر شد.

سردار طاهری تصریح کرد: متهم در تحقیقات مقدماتی پلیس به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود از این اقدام را اختلافات قبلی با مقتولین عنوان کرد.،قاتل پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

ت ت
کدخبر: 106376 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها