وصال عاشقانه‌ترین این زوج جذاب پس از 77 سال فراغ! + عکس

در داستانی عاشقانه که نظیرش را تنها می توان در فیلم ها و داستان های رمانتیک یافت، عشق این زن و مرد سرانجامی خوش داشت. آن ها موفق شدند پس از داستان عاشقانه ای 77 ساله، سرانجام با یکدیگر ازدواج کنند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ عشق و عاشقی دیرینه زن و مرد عاشق را پس از گذشت 77 سال فراق بهم رساند ،در سال 1938 در روستای دری استان قهرمان مرعش در جنوب آناتولی ترکیه، دل مصطفی قره کویون تپید. او آن زمان 15 سال داشت و برای نخستین بار بود که عاشق می شد. معشوق هم دختری بود سه سال از او بزرگتر که دوندو کِراش نام دارد.

با حرارت عشق جوانی، مصطفی پدر خود را در جریان خواسته هاش برای ازدواج با دوندو قرار داد. این درخواست اما با مخالفت قاطع پدر روبرو شد و آرزوهای مصطفی به بن بست خورد.

مصطفی می گوید:«احساس بدبختی کردم، در آستانه از دست دادن تمایل خود برای زندگی قرار گرفتم. پس از آن به ارتش پیوستم.»

مصطفی 4 سال بعد به روستایش برگشت. اما دوندو را یافت که ازدواج کرده و یک فرزند دارد. ماندن در روستا را تاب نیاورد پس به شهر گوکسون رفت تا او نیز ازدواج کند و صاحب فرزند شود.

زوج عاشق

داستان می توانست همینجا به پایان برسد. بسیاری از داستانی های عشق بی حاصلند اما داستان مصطفی و دوندو مسیر دیگر یافت.

همسر مصطفی درگذشت و فرزندانش بزرگ شدند. او برای ادامه زندگی به سرای سالمندان رفت. در نخستین روزهایش یکی از زنان ساکن آن جا به سمت او آمد پرسید:«مصطفی اینجا چه می کنی؟»

مصطفی می گوید:«به او نگریستم و پرسیدم:آیا من تو را می شناسم؟ که هستی؟ پاسخ داد:من دوندو هستم، چگونه مرا نمی شناسی؟»

اینجا فصل جدیدی از داستان آغاز شد. دو عاشق داستان های 77 سال فراق را برای یکدیگر بازگو کردند و سعی کردند همدیگر را تسلا دهند.

سپس تصیم گرفتند با یکدیگر ازدواج کنند؛ ازدواجی که سه چهارم قرن به تاخیر افتاد. اما این بار فرزندان مخالفت کردند.

دوندو از مخالفت فرزندانش بسیار ناراحت شد و به مصطفی گفت:«من را به جای دور ببر، از اینجا نجاتم بده.»

مصطفی غم دوندو را تحمل نکرد. در یکی از شب ها تلاش کردند از سرای سالمندان فرار کنند اما موفق نشدند. به هر حال اکنون در سرای سالمندان در کنار یکدیگر هستند.

ت ت
کدخبر: 106166 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها