رنگ مو دختر بیچاره را تبدیل قورباغه کرد!+ عکس

حساسیت به رنگ مو دختر نوجوان را دچار بلایی دردناک کرد. روز بعد از رنگ کردن موها و ابروهایش وقتی از خواب بیدار شد با دیدن چهره اش با وحشت مادرش را صدا زد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یک دختر نوجوان در واکنش آلرژیک نسبت به رنگ مو به وضعیت دردناک دچار شد.

" تیلا دوری " 16 ساله به دلیل آنکه قبل از استفاده از رنگ مو آن را تست نکرد و از حساسیت زا بودن آن مطمئن نشده بود خود را دچار دردسری بزرگ کرد.چشمان این دختر نوجوان بعد از یک واکنش آلرژیک به شدت متورم شد.

او در این مورد می گوید:دردهای شدیدی در چشمانم داشتم مدت چهار شبانه روز احساس می کردم که مشتی از شن ساحل داخل چشمانم پر شده است دیگر هیچ چیز را نمی دیدم ، تورم چشمانم به حدی شبیه بود که با دیدن عکس هایم بعد از بهبودی شوکه شدم . چشمانم درست شبیه چشمان قورباغه شده بود.

بعد از مراجعه به پزشک طرز و وحشتناک من چند برابر شد چرا که پزشک بعد از معاینه به من گفت که تمایل دارند برای همیشه بینایی ام را از دست بدهم.این دانش آموز استرالیایی در ادامه از واکنش های اولیه چشم آن است به استفاده از رنگ مو گفت.

این دختر که رنگ مو را برای رنگ کردن ابروهایش نیز استفاده کرد بعد از 30 دقیقه با سوزش های شدید متوجه عوارض و حساسیت شدید در بدنش شد.

 " تالیا " می گوید:بعد از رنگ کردن موها و ابرو هایم احساس سوزش شدیدی در ابرو هایم ایجاد شد به هر سختی که بود سعی کردم بخوابم ولی روز بعد وقتی از خواب بیدار شدم با دیدن چهره ام وحشت کردم.

چشم قورباغه ای

نمی توانستم ببینم و مادرم را صدا بزنم مادرم به من دزدیدن من گفت چشمانم درست شبیه قورباغه شده است ، وحشتناک است و باید سریعتر پیش پزشک برویم ، چند در بیمارستان بستری شده و تحت درمان قرار گرفتم. بعد از مدتها استفاده از نسخه های درمانی بالاخره کمی از تورم ها کم شد و توانستم ببینم.

ت ت
کدخبر: 106156 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها