پیش‌بینی تردد ۳ میلیون زائر اربعین از مرز مهران به کربلا

استاندار ایلام گفت: در ایام اربعین بیش از ۳ میلیون زائر را از مرز مهران به کربلا بدرقه خواهیم کرد که امیدوارم با فراهم‌سازی بستر مناسب در کشور عراق این زیارت به عنوان یک خاطره خوب در اذهان زوار ایرانی باقی بماند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ امروز حسن بهرام‌نیا در ادامه برنامه‌های سفر به کشور عراق پس از دیدار با استاندار واسط عراق با نصیف الخطابی استاندار کربلا دیدار و گفتگو کرد.

استاندار ایلام در این دیدار گفت: در ایام اربعین بیش از ۳ میلیون زائر را از مرز مهران به کربلا بدرقه خواهیم کرد.

او افزود: امیدوارم با فراهم سازی بستر مناسب در کشور عراق این زیارت بعنوان یک خاطره خوب در اذهان زوار ایرانی باقی بماند.‌

در ادامه این دیدار نصیف الخطابی استاندار کربلا گفت: همه ما در تلاش هستیم که امکانات و زیرساخت‌های لازم برای استقبال از زوار فراهم سازیم و در این میان مردم کربلا نیز مشتاقانه منتظر پذیرایی از زوار حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام در دهه اول محرم و ایام اربعین هستند.

او در ادامه با اشاره به اینکه بیشترین زوار ایرانی از طریق استان ایلام و مرز مهران به عتبات عالیات و کربلا مشرف می شوند، اضافه کرد: در این زمینه ستادهای مختلفی با حضور مسؤولان ارشد عراق در کربلا و استان واسط برای خدمت رسانی به زوار تشکیل شده است.

کدخبر: 101451 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین