کشف ۱۹ کیلوگرم شیشه و هروئین در تهرانپارس| جزئیات

سرهنگ ضرغام آذین گفت:‌ ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی از دپو مقادیری موادمخدر در منزلی در محدوده تهران‌پارس باخبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سرهنگ ضرغام آذین درباره جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی از دپو مقادیری موادمخدر در منزلی در محدوده تهران‌پارس باخبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ پس از  شناسایی منزل موردنظر نسبت به انجام هماهنگی و اخذ مجوز قضائی کرده و در ادامه به محل مورد نظر اعزام شدند. آنان در بازرسی از این مکان  ۱۳ کیلوگرم مخدر شیشه و شش کیلوگرم مخدر هروئین را کشف و ضبط کردند.  

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه در همین راستا یک تن نیز دستگیر شد، گفت: برای این فرد پس از دستگیری و انتقال به مقر انتظامی پرونده‌ای تشکیل شده و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی برای شناسایی دیگر افراد احتمالی با این فرد در حال انجام است.

کدخبر: 101076 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین