برای سومین سال متوالی

میزبانی بوستان بانوان منطقه 19 از برنامه " زیر آسمان روضه"

همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برنامه " زیر آسمان روضه" با حضور هیأت های مذهبی بانوان در مجموعه بانوان بوستان بزرگ ولایت برگزار می شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ علیرضا جعفری سرپرست شهرداری منطقه در خصوص اجرای برنامه "زیر آسمان روضه" گفت: همزمان با فرارسیدن ایام عزای حسینی، بوستان بانوان این منطقه با هدف بستر سازی و ایجاد فضایی مناسب برای مشارکت پر رنگ زنان در عرصه های اجتماعی و فرهنگی همچنین ارتقاءبینش دینی و اعتقادی شهروندان میزبان هیئت های مذهبی و روضه های خانگی  در اجرای برنامه" زیر آسمان روضه"  شد.

به گفته این مسئول برنامه زیر آسمان روضه از اول ماه محرم الحرام مصادف با 8 مرداد تا اربعین حسینی مقارن با 26 شهریور با حضور هیئت های مذهبی زنان در فضای باز بوستان بانوان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود. 

 جعفری بیان کرد: هیئت های مذهبی خانگی در صورت تمایل به شرکت در برنامه و رزرو فضا می توانند ضمن مراجعه حضوری به بوستان‌ بانوان، اداره امور بانوان منطقه 19 و سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران، با دفتر بوستان بانوان به شماره تلفن 55460116-55460108 تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهند.

ت ت
کدخبر: 100495 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها