ماجرای مرگ مرموز عروس و داماد همان شب اول عروسی

عروس و داماد جوانی که قصد داشتند شب را در یک باغ ویلای اجاره ای به صبح برسانند، به دلیل نامعلومی در حالی جان باختند که گازگرفتگی یکی از فرضیه های احتمالی مرگ آنان است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مالک یک باغ ویلا در حوزه استحفاظی کلانتری کاظم آباد مشهد که شب قبل باغ ویلایش را به عروس و داماد جوانی اجاره داده بود، هر چه در باغ را به صدا درآورد کسی آن را باز نکرد این در حالی بود که خودروی این زوج درون باغ دیده می شد بنابراین مالک مذکور از روی دیوار همسایه به داخل باغ رفت و با اجساد مستاجرانش روبه رو شد.

در پی گزارش این حادثه به مراکز ذی ربط، بلافاصله نیروهای امدادی آتش نشانی عازم باغ ویلا شدند اما زوج جوان علایم حیاتی نداشتند به همین دلیل مراتب به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع داده شد و دقایقی بعد قاضی کاظم میرزایی برای بررسی دقیق ماجرا به باغ ویلای مذکور رفت.

تحقیقات مقدماتی بیانگر آن بود که استخر در فضای بسته قرار داشت و بخاری نیز در حالی روشن بود که علایمی از گازگرفتگی در محل دیده می شد.

این گزارش حاکی است، به دستور قاضی میرزایی، اجساد عروس و داماد ۱۸ و ۲۲ ساله برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و فرضیه های دیگری درباره ماجرای مرگ این زوج جوان مطرح شد که با دستور محرمانه مقام قضایی مورد کنکاش های جدی قرار گرفت

 

ت ت
کدخبر: 100489 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها