تیراندازی پلیس به یک دختر 14 ساله را اتاق پرو

دوربین تعبیه شده روی لباس نیرو‌های پلیس لس آنجلس لحظات پر هرج و مرج و خشونت آمیزی را که منجر به تیراندازی مرگبار پلیس به یک مظنون و کشته شدن یک دختر ۱۴ ساله در فروشگاه لباس می‌شود را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ماجرا از این قرار است که پلیس در لس آنجلس آمریکا گزارشی مبنی بر تیراندازی احتمالی در یک فروشگاه دریافت کرد. نیرو‌های پلیس پس از حاضر شدن در صحنه مشاهده کردند که مردی که قفل فرمان خودرو را در دست دارد مشغول کتک زدن یک زن است و آسیب جدی به سر او وارد کرده است..

پلیس سریعا اقدام به تیراندازی کرد، اما یکی از گلوله‌های شلیک شده به دختر ۱۴ ساله‌ای که در اتاق تعویض لباس بود برخورد کرد و او را کشت.

طبق اعلام مقامات آتش نشانی لس آنجلس، مظنون در پی اصابت گلوله در صحنه حادثه جان باخت. زنی که هدف حمله مظنون قرار گرفته بود نیز برای مداوا به دلیل جراحات متوسط ​​تا شدید به بیمارستان منتقل شد.

اداره پلیس لس آنجلس در بیانیه‌ای گفت: هنگامی که ماموران با مظنون تماس گرفتند و تیراندازی رخ داد، یکی از گلوله‌های مامور به دیواری که پشت مظنون بود نفوذ کرد، آن سوی دیوار یک اتاق رختکن بود. مأموران اتاق رختکن را بازرسی کردند و یک قربانی دختر ۱۴ ساله را پیدا کردند که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود.

ت ت
کدخبر: 100220 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها