مرد معتاد: همسرم خیلی غر میزد من هم او را کشتم!

مرد ۴۷ ساله آمریکایی که همسرش را با آلوده کردن حبوبات به هروئین به قتل رسانده بود به حبس ابد محکوم شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ دادگاهی در ایالت میشیگان آمریکا مرد ۴۷ ساله را به جرم قتل بی رحمانه همسرش به حبس ابد محکوم کرد.

متهم جیسون هریس  ۴۷ ساله به جرم قتل همسرش  کریستینا تامپوسن هریس  ‌درسال ۲۰۱۴ میلادی در خانه اش در میشیگان آمریکا محکوم شناخته شد.

بنا بر اطلاعات پلیس این مرد برای بدست آوردن بیمه عمر یک میلیون و دویست هزار دلاری همسرش دو بار قصد جان وی را کرده اما در مرتبه اول موفق به انجام این کار نشده ولی بار دوم با آلوده کردن حبوبات غذا به هروئین زیاد باعث سکته قلبی وی شده است.

تحقیقات کارآگاهان پلیس نشان می دهد که جیسون  شوهر قاتل تلاش ناموفقی برای استخدام یک قاتل برای کشتن کریستینا داشته است و از یک همکارش مواد مخدر خواسته است تا همسرش بخوابد و نق نق زدن را کنار بگذارد.

او در نخستین اقدام خود برای قتل با کمک قاتل استخدامی مقدار زیادی مواد مخدر در نوشیدنی همسرش ریخته اما همسرش که به مزه نوشیدنی شکایت داشته تمام آن را نخورده است اما این هیولای قاتل دست بردار نبوده و در فرصتی مناسب حبوبات غذای همسرش را به هروئین زیادی آغشته کرده که باعث مرگش شده است.

روز گذشته قاضی دادگاه میشیگان آمریکا این متهم را یک هیولای دروغگو و خائن نامید که برای بدست آوردن پول همسرش را کشته تا بتواند زندگی جدیدی را برای خود آغاز کند.

کدخبر: 100204 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین